رستوران های استانبول :

در رستوران های استانبول انواع مختلفی از غذاهای ترکی در رستوران های استانبول رستوران های لوکس و خوب این شهر زیبا، برای مسافران و محلی ها ارائه می گردد. در استانبول همچنین انواع گسترده ای از غذاهای بین المللی از جمله غذاهای مدیترانه ای، ژاپنی، ایتالیایی، فرانسوی، ترکی، هندی، چینی، پرتغالی و تایلندی در رستوران های مخصوص عرضه می شوند. رستوران های لوکس تنگه بسفور که غذاهای دریایی سرو می کنند هم از گزینه های خوب توصیه شده در استانبول برای صرف غذا می باشند. هر منطقه از استانبول دارای رستوران های فوق العاده ای می باشند. در زیر می توانید تعدادی از بهترین رستوران های استانبول را پیدا کنید که بسیار معروفند و ارزش یک بار رفتن و دلی از عزا درآوردن را دارند!

 

رستوران های استانبول  دولی Develi Restaurant 

(واقع در منطقه ساماتیا، کالامیس، اتیلر، آتاسهیر، کادیکوی، فلوریا و امین اغلو)

رستوران دولی استانبول انواع غذاها (از غذاهای سنتی گرفته تا مدرن) را سرو می کند. رستوران دولی قصد دارد در آینده به یک برند ترکی تبدیل شود. رستوران دولی با بیش از یک قرن تجربه سمبل روش آشپزی ترکی همراه با طعم اصیل و منحصر بفرد در مناطق مختلف استانبول می باشد.

رستوران ۳۶۰ استانبول ترکیه

(واقع در خیابان استقلال، تکسیم و بی اغلو)

رستوران ۳۶۰ استانبول در زمینه سرو غذاهای ترکی و بین المللی یکی از بهترین ها در استانبول است. در رستوران ۳۶۰ درجه سرو غذا با مزه (پیش غذا) شروع می شود. مزه یا همان پیش غذا برای کل افرادی که سر یک میز نشسته اند، مشترکا سرو می شود. این پیش غذاهای عالی با دقت انتخاب شده اند و گلچینی از مزه های گیاهی، سوشی، شیرینی های ترد و خوشمزه، ماهی و صدف، سالادها و سوپ ها هستند. بعد غذای اصلی نیز دسر سرو می شود که گلچینی از سبزیجات، پاستا، پیتزا، گوشت و مرغ و ماهی هایی است که با روش مخصوصی طبخ شده اند. تعداد زیادی از غذاهای اصلی که با همان دستور پخت اصلی شان و با ترکیبی از طعم های ترکی و بین المللی طبخ می شوند و همراه با نوشیدنی های مختلف و دسرهای خوشمزه سرو می شوند، علاقه مندان زیادی در بین مشتریان و خصوصا زوج هایی دارند که رستوران ۳۶۰ استانبول را انتخاب می کنند.

رستوران غذاهای گوشتی حمدی Hamdi استانبول ترکیه

(واقع در امین اغلو)

رستوران غذاهای گوشتی حمدی به خاطر کباب ها و خوراک های گوشتش از رستوران های اصیل و معروف استانبول محسوب می شود. رستوران حمدی استانبول در منطقه امین اغلو قرار دارد. از رستوران حمدی می توانید چشم انداز بی نظیری از گالاتا، امین اغلو، سلطان احمد، تنگه بوسفور،… و سایر مکانه های استانبول را ببینید. آشپز رستوران حمدی، غذاها و دستور پخت مخصوص آسیای جنوب شرقی را به قلب استانبول آورده است و تا به امروز با حفظ طعم های اصیل و توسعه مداوم سرویس دهی ستوران خود، همین اصول را دنبال کرده است.

رستوران کونیالی Konyali استانبول ترکیه

(واقع در قصر توپکاپی و سلطان احمد)

رستوران کونیالی استانبول در چهارمین حیاط موزه قصر توپکاپی در منطقه سلطان احمد که شبه جزیره تاریخی استانبول می باشد، واقع شده است. رستوران کونیالی غذاهای فوق العاده دوره عثمانی و غذاهای طبخ شده با دستور پخت اصیل ترکی را برای بازدید کنندگان از قصر سرو می کند.

رستوران ماهی سیبالی کاپی استانبول ترکیه

(واقع در شاخ طلایی)

رستوران ماهی سیبالی کاپی استانبول یادآور فیلم های قدیمی ترکی است، دورانی که دوستان در منطقه قدیمی استانبول کنار هم جمع می شدند تا از خوردن غذای خوب و نوشیدنی و همینطور موسیقی دلچسب لذت ببرند و تا دیر وقت با یکدیگر صبحت کنند. رستوران ماهی سیبالی کاپی استانبول یک ساختمان چوبی با کف چوبی است که با میز و صندلی های چوبی پر شده است.

رستوران کاسیب ایاز Kasibeyaz استانبول ترکیه

(واقع در فلوریا)

رستوران کاسیب ایاز استانبول خوراک های فوق العاده و کباب های خیلی خوبی عرضه می کند. رستوران کاسیب ایاز بهترین غذاها را با بهترین دستور پخت برای مهمانان خود از سال ۱۹۸۷ تا امروز در فلوریا استانبول ارائه نموده است.

 خانه استیک نصرت Nusr-Et استانبول ترکیه

(واقع در اتیلر)

خانه استیک نصرت استانبول در سال ۲۰۱۰ افتتاح گردید و خیلی زود به خاطر سرو استیک های گوشت خوشمزه اش، به سرآمد همه خانه های استیک در استانبول تبدیل شد. خانه استیک نصرت بهترین جا برای خوردن استیک های خوشمزه در استانبول می باشد. توریست ها و مهمانان خانه استیک نصرت می توانند غذایی با کیفیتی بسیار خوب در محیطی شبیه خانه را با سرویس دهی عالی فقط در اینجا پیدا کنند.

رستوران چیلایی Chilai Restaurant استانبول ترکیه

(واقع در ببک)

رستوران چیلایی استانبول از رستوران های جالب توجه استانبول می باشد که در ببک، قلب تفریحات شبانه استانبول واقع شده است. رستوران چیلایی برای مهمانان خود غذاهای بی نظیری را در جوی پر نشاط و سرزنده، همراه با منویی منحصر بفرد سرو می کند.

رستوران آجیا Ajia Restauran استانبول ترکیه

(واقع در کانلیکا)

رستوران آجیا استانبول رستوران برنده جایزه الماس ۵ ستاره از آکادمی علوم مهمان نوازی و ضیافت آمریکا می باشد. در رستوران آجیا غذاهای مدیترانه ای با دستور پختی بی نظیر سرو می شوند. رستوران آجیا یک جایگزین استثنایی برای افرادی است که دوست دارند منظره ای از تنگه بسفور را به جای تماشا از عرشه قایق های تفریحی از عمارت بزرگ و تاریخی احمد رحیم پاشا در محیطی با دیزاین جدید ببینند.

رستوران کاراکول Karakol Restaura استانبول ترکیه

(واقع در کاخ توپکاپی و سلطان احمد)

رستوران کاراکول استانبول در اولین حیاط موزه قصر توپکاپی در شبه جزیره تاریخی سلطان احمد واقع شده است و غذاهای دوره عثمانی و ترکی را با روش آشپزی اصیل ترکی برای بازدید کنندگان از قصر ارائه می کند. رستوران کاراکول غذا را مثل رستوران و کافه های فرانسوی لاکارته سرو می کند. 

رستوران های استانبول

رستوران های استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست