مرکز خرید جواهیر استانبول

مرکز خرید جواهیر استانبول یکی از مراکز خرید استانبول می باشد که از بزرگترین مرکز خرید اروپا و یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیا نیز به شمار می آید. در مرکز خرید جواهیر بیش از صدها برند معروف دنیا؛ از پوشاک و جواهر آلات گرفته تا انواع اسباب‌بازی ها و رستوران ها شعبه دارند.

مرکز خرید جواهیر استانبول

خرید در استانبول تقریبا یکی از کارهای مشترک تمام افرادی می باشد که از تور استانبول استفاده می کنند. در واقع سفر به استانبول برای مسافران و گردشگران، با خرید در استانبول و بازدید از مراکز خرید استانبول از جمله مرکز خرید جواهیر استانبول عجین شده است.

مرکز خرید جواهیر با مساحت ۶۲۰٫۰۰۰ متر مربع  و بیش از ۲۲۰ فروشگاه، در شش طبقه و با هزینه ای حدود ۲۵۰ میلیون دلار در مرکز شهر استانبول واقع گردیده است. مرکز خرید جواهیر دسترسی راحتی دارد اما معماری‌ داخلی آن بگونه ای می باشد که شاید برای کسی که بار اول به آنجا می رود کمی سردرگم کننده باشد. بنابراین بهتر است که قبل از رفتن به داخل مجموعه، نقشه مجموعه را نگاه بندازید. در مرکز خرید جواهیر برند‌های معرفی مانند آدیداس، زارا، لیوایز، اسپریت، مانگو، کانورس، دبنهامز، بنتون و ماسیمو‌ دوتی شعبه دارند.

Amigo Gasht-Turkey80

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست