هتل های وان

۰۲۱-۸۶۰۲۵۸۰۴ ☎️
۰۲۱-۸۶۰۲۸۷۵۷ ☎️
۰۲۱-۸۸۴۷۵۵۸۳ ☎️
۰۲۱-۸۸۴۷۳۹۴۶ ☎️

آژانس همسفر ماه و ستاره

اقامت در وان است برای کسانی که از تور وان استفاده می کنند، با توجه به انواع بودجه ها متغیر می باشد. تنوع هتل های وان و وجود هتل ها با رنج قیمتی متنوع موجب گردیده است تا همه نوع سلیقه با بودجه های مختلف بتوانند اقامتی مناسب در وان ترکیه داشته باشند. 

Amigo Gasht-Turkey147

برخی از هتل های وان عبارتند از:
هتل Buyuk ASUR وان که در خیابان جمهوریت وان واقع شده است. این هتل به غیر از راحتی و استاندارد بودن، اقامتی دلچسب را برای شما در وان ترکیه فراهم می آورد.

هتل Akdamar وان هتلی کمی گران تر از هتل قبلی است و غذاهای بسیار عالی دارد. در هتل بارها و کافه هایی وجود دارد که مسافران را از این جهت نیز بی نیاز از رفتن به بیرون می کند.
هتل Buyuk Urartu وان که در خیابان جمهوریت وان واقع شده است و تمام خدمات مورد نیاز و حتی یک اتاق کنفرانس جهت تسهیل انجمن ها و سازمان ها را برای برگزاری جلسات دارا می باشد.

هتل Grand Urartu وان گزینه ای مناسب برای یک اقامت لوکس در وان می باشد. رستوران داخلی این هتل دارای ظرفیتی برابر با ۱۰۰۰ نفر می باشد.

هتل One City وان

هتل Rescate وان

هتل Royal Berk وان

هتل Tamara وان

هتل Resmina وان

هتل Merit وان

هتل Elite World وان

Amigo Gasht-Turkey145

بهترین محل هتل در وان ترکیه

یکی از مهمترین اصول در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل می باشد. هر چه قدر که هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد، دارای موقعیت مناسبتری برای مسافر می باشد. با این حال ممکن است با توجه به هدف سفر شما، موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی قرار داشته باشد:

– سفرهای تفریحی: در سفرهای تفریحی بهتر است هتل خود را در مرکز شهر وان، انتخاب نمایید؛ حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد. دلیل این قضیه هم اینستکه این امر موجب می گردد تا در کرایه تاکسی و زمان، صرفه جویی نمایید.

– سفر کاری: اگر برای مسافرت کاری به وان سفر می کنید، بهتر است تا مجموع کرایه های تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نموده و سپس تصمیم گیری نمایید. توجه نمایید که ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را نیز در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست