نقشه مترو استانبول

021-86025804 ☎️
021-86028757 ☎️
021-88475583 ☎️
021-88473946 ☎️

آژانس همسفر ماه و ستاره

مترو در استانبول تمیز و بسیار موثر است. مترو استانبول از ساعت 06:00 صبح تا ساعت 12 شب کار می کند. با استفاده از متروی استانبول می توانید به راحتی به بسیاری از مناطق استانبول از جمله دیدنی استانبول، مراکز خرید استانبول، مراکز تفریحی استانبول، هتل های استانبول و فرودگاه استانبول دسترسی داشته باشید.

Amigo Gasht-Turkey72

در حال حاضر دو خط مترو در استانبول وجود دارد. طولانی ترین خط مترو استانبول، از مسیر فرودگاه آتاترک استانبول به آکسارای است. بیشترین مسیر این خط از روی زمین حرکت می کند و تنها از آکسارای به سمت موزه توپکاپی (نگاه کنید به خط قرمز بر روی نقشه) و از زیتینبورنو به آتاکوی بصورت زیرزمینی می باشد. طبق برنامه ریزی های که برای این خط متروی استانبول انجام گرفته است، این خط مترو باید تا ینی کاپی ادامه پیدا کند اما بخاطر شرایط باستانی این منطقه و حفاری هایی که باید صورت گیرد مشخص نیست که اینکار عملی شود یا خیر.

دیگر خط مترو استانبول که کاملا بصورت زیرزمینی می باشد، خط مترو بین میدان تقسیم (تکسیم) و ایستگاه 4. لونت است. این خط بیشتر به مناطق تجاری سرویس می دهد. طبق برنامه ریزی های که برای این خط متروی استانبول نیز انجام گرفته است، این خط باید تا آکسارای ادامه پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست