نقشه استانبول

021-86025804 ☎️
021-86028757 ☎️
021-88475583 ☎️
021-88473946 ☎️

آژانس همسفر ماه و ستاره

استانبول تنها شهر جهان است که در دو قاره واقع شده است. بخشی از استانبول در قاره اروپا و بخشی دیگر در قاره آسیا قرار دارد. این دو بخش از طریق تنگه بسفر  بهم مرتبط می باشند.

Amigo Gasht-Turkey71

استانبول بعنوان یکی از مقاصد اصلی توریستی جهان محسوب می گردد. این شهر که پایتخت فرهنگی اروپا نیز معرفی شده، توانسته است در رقابت با سایر شهرهای اروپایی، از آن شهرها سبقت بگیرد و به هدف اصلی توریستهای اروپایی تبدیل شود. وجود زیر ساخت های قوی برای مسافران در استانبول از قبیل  هتل های متنوع استانبول، مترو استانبول، قطار شهری استانبول، اتوبوس های استانبول که تا پایان شب در حال خدمت رسانی به مسافران استانبول می باشند موجب گردیده است که مسافران خارجی بتوانند به راحتی در این کشور تردد نمایند.

Amigo Gasht-Turkey74

در سال های اخیر تور استانبول در میان شهروندان ایرانی نیز به یکی از تورهای محبوب تبدیل شده است.  بهترین فصل سفر به استانبول فصل تابستان و پاییز می باشد؛ هرچند که در تمام روزهای سال می توانید از سرگرمی های مختلف تور استانبول استفاده کنید. اگر تصمیم به خرید در استانبول دارید برای پوشاک زمستانی و حراج های زمستانی باید اوایل بهار و برای خرید و حراجی های لباس های تابستانی، هفته سوم پائیز هر سال به استانبول سفر کنید.

Amigo Gasht-Turkey75

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست