موزه آرکئولوژی استانبول

۰۲۱-۸۶۰۲۵۸۰۴ ☎️
۰۲۱-۸۶۰۲۸۷۵۷ ☎️
۰۲۱-۸۸۴۷۵۵۸۳ ☎️
۰۲۱-۸۸۴۷۳۹۴۶ ☎️

آژانس همسفر ماه و ستاره

موزه آرکئولوژی استانبول یکی از جاذبه های گردشگری استانبول می باشد که طرفداران زیادی دارد و در نزدیکی مسجد سلطان احمد استانبول قرار دارد. چنانچه در تور استانبول به دنبال بازدید از میدان آرکئولوژی استانبول می باشید، با ما در ارتباط باشید.

استانبول یکی از کلان شهرهای بزرگ جهان است که حدود ۱۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح بنا شده است. جاذبه های گردشگری استانبول، دیدنی های استانبول، مکان های تاریخی استانبول، مراکز خرید استانبول و تفریحات استانبول موجب گردیده تا امروزه تور استانبول بعنوان یکی از پر استقبال ترین تورهای گردشگری به شمار آید.

Amigo Gasht-Turkey122

موزه آرکئولوژی استانبول وابسته به وزارت فرهنگ و گردشگری است که در نزدیکی مسجد سلطان احمد استانبول و در عثمان حمدی بی، تقاطع پارک گلخانه و با کاخ توپکاپی استانبول قرار دارد. نام موزه آرکئولوژی استانبول از سه موزه مختلف که تحت مدیریت دولت قرار دارد گرفته شده است: موزه باستان شناسی، موزه شرقی باستان و موزه کاشی کاری چهرخانه. در موزه آرکئولوژی استانبول نشانه ها و آثار ناشی از دوره های مختلف تاریخی وجود دارد که می تواند برای کسانیکه به تاریخ علاقه مندن، بسیار جذاب باشد.

آدرس موزه آرکئولوژی استانبول: عثمان حمدی بی، تقاطع پارک گلخانه و کاخ توپکاپی.
آدرس سایت موزه آرکئولوژی استانبول: www.istanbularkeoloji.gov.tr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست