مرکز خرید جواهیر Cevahir استانبول

مرکز خرید جواهیر استانبول

مرکز خرید جواهیر استانبول یکی از مراکز خرید استانبول می باشد که از بزرگترین مرکز خرید اروپا و یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیا نیز به شمار می آید. در مرکز خرید جواهیر استانبول بیش از صدها برند معروف دنیا؛ از پوشاک و جواهر آلات گرفته تا انواع اسباب‌بازی ها و رستوران ها شعبه دارند.

Amigo Gasht-Turkey78

خرید در استانبول تقریبا یکی از کارهای مشترک تمام افرادی می باشد که از تور استانبول استفاده می کنند. در واقع سفر به استانبول برای مسافران و گردشگران، با خرید در استانبول و بازدید از مراکز خرید استانبول از جمله مرکز خرید جواهیر استانبول عجین شده است.

مرکز خرید جواهیر استانبول با مساحت 620.000 متر مربع  و بیش از 220 فروشگاه، در شش طبقه و با هزینه ای حدود 250 میلیون دلار در مرکز شهر استانبول واقع گردیده است. مرکز خرید جواهیر استانبول دسترسی راحتی دارد اما معماری‌ داخلی آن بگونه ای می باشد که شاید برای کسی که بار اول به آنجا می رود کمی سردرگم کننده باشد. بنابراین بهتر است که قبل از رفتن به داخل مجموعه، نقشه مجموعه را نگاه بندازید. در مرکز خرید جواهیر استانبول برند‌های معرفی مانند آدیداس، زارا، لیوایز، اسپریت، مانگو، کانورس، دبنهامز، بنتون و ماسیمو‌ دوتی شعبه دارند.

Amigo Gasht-Turkey80

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Untitled Document تماس لحظه آخری