مراکز خرید استانبول

021-86025804 ☎️
021-86028757 ☎️
021-88475583 ☎️
021-88473946 ☎️
آژانس همسفر ماه و ستاره
استانبول شهری زیبا و توریست پذیر می باشد که علاوه بر دارا بودن مکان های تاریخی و جاذبه های گردشگری بینظیری که دارد، با بیش از 120 مرکز خرید مختلف از بزرگترین مراکز خرید دنیا نیز می باشد. مراکز خرید استانبول از تنوع و قیمت های متفاوتی برخوردارند و پاسخگوی سلایق بیشماری می باشند.

خرید در استانبول تقریبا یکی از کارهای مشترک تمام افرادی می باشد که از تور استانبول استفاده می کنند. در واقع سفر به استانبول برای مسافران و گردشگران، با خرید در استانبول و بازدید از مراکز خرید استانبول عجین شده است. مراکز خرید استانبول از یک طرف شامل بازار‌های سنتی و تاریخی استانبول می باشند که پر از اجناس رنگارنگ از جمله فرش‌ها و قالی‌های ترک (که مهم‌ترین سوغات استانبول‌ هستند)، زیور‌آلات، ظروف مسی و برنجی، قوری و قهوه‌جوش و قلیان و همچنین شیرینی‌های وسوسه‌ کننده استانبولی می باشند و از طرف دیگر شامل بازار‌ها و مراکز خرید مدرنی هستند که تمام علاقه مندان به مد و لباس را مجذوب خود می کند.
Istanbul Mall
در ادامه لیستی از معرفترین مراکز خرید استانبول ارائه گردیده است. با کلیک بر روی آنها می توانید اطلاعات کاملی در موردشان بدست آوربد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست