قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول بعنوان یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی که تقریبا همه روزه و در تمام ماه های سال برگزار می گردد، به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله مدت اقامت، نوع پرواز، نوع هتل و خدمات تور. در این مطلب می خواهیم در مورد این موضوع نکاتی را بیان کنیم.

Istanbul Turkey 6

استانبول دارای مکان های دیدنی و تفریحی بسیار زیادی است و معمولا توریست هایی که به اینجا می آیند، از دیدن آنها هیجان زده می شوند. تور استانبول در ایران نیز پرطرفدار می باشد و در سالهای اخیر، همواره یکی از ۳ شهر پرطرفدار برای مسافرت بوده است.

جاذبه های توریستی و دیدنی مختلف نظیر اماکن تاریخی، تفریحی، بازارها و مراکز خرید و… و البته عدم نیاز ایرانی ها به اخذ ویزا مجب شده است که تور استانبول از تهران (و البته سایر شهرهای ایران) توری پرطرفدار و محبوب باشد.

اینجا بخوانید: دیدنی های استانبول

اینجا بخوانید: خرید در استانبول

.

قیمت تور استانبول

قیمت و مبلغ یک تور را عوامل مختلفی تعیین می کنند که در ادامه مهمترین پارامترهای تعیین کننده در هزینه تور استانبول بیان شده است:

.

قیمت تور استانبول | مدت تور

تورهای استانبول به به مدت های مختلفی برگزار می گردند؛ از تور ۳ شب و ۴ روز استانبول گرفته تا تور ۴ شب، ۵ شب و ۶ شب استانبول. البته امکان رزرو تور برای تعداد شب های بیشتر هم است؛ اما معمولا این تعداد شب برای رزرو این تور مرسوم تر است.

هزینه رزرو تور استانبول با تتعداد شب های کمتر طبیعتا پایین تر است.

.

قیمت تور استانبول | نوع پرواز

تور استانبول بدلیل تقاضای زیادی که دارد با انواع و اقسام پروازهای داخلی و خارجی برگزار می گردد. پروازهای خارجی ترکی عبارتند از پرواز ترکیش، پرواز اطلس جت، پرواز پگاسوس و پروازهای چارتر ایرانی عبارتند از پرواز ماهان، پرواز ایران ایر، پرواز قشم ایر، پرواز آتا، پرواز معراج، پرواز آسمان، پرواز تابان.

قیمت تور استانبول با پروازهای چارتر ایرانی، عموما کمتر از پروازهای ترک هستند.

.

قیمت تور استانبول | نوع هتل

در استانبول هتل های مختلفی وجود دارد که هم از نظر درجه (ستاره) متنوع اند و هم از نظر گستردگی در مناطق مختلف شهر. تور استانبول در هتل های ۳ ستاره، ۴ ستاره و ۵ ستاره با قیمت های متفاوتی همراه است و بسته به امکانات هتل و دسترسی به مراکز دیدنی و خرید، قیمت های مختلفی دارد.

.

قیمت تور استانبول | نوع خدمات

تورهای استانبول به به مدت های مختلفی برگزار می گردند؛ از تور ۳ شب و ۴ روز استانبول گرفته تا تور ۴ شب، ۵ شب و ۶ شب استانبول. البته امکان رزرو تور برای تعداد شب های بیشتر هم است؛ اما معمولا این تعداد شب برای رزرو این تور مرسوم تر است.

هزینه رزرو تور استانبول با تعداد شب های کمتر طبیعتا پایین تر است.

.

قیمت تور استانبول | زمان سفر

بهترین زمان سفر به استانبول از نظر قیمت، فصل پاییز و خصوصا زمستان و ایام غیر تعطیل آن است. بطور کلی آب و هوای استانبول در بهار و تابستان، عالی و مطبوع است و اصطلاحا فصل سفر (High Season) این تور است. از اینرو هزینه تور استانبول در بهار و تابستان بالا تر است. و بالعکس در فصول پاییز و زمستان که هوا در این شهر سرد است، قیمت تور استانبول پایین تر است.

.

قیمت تور استانبول | تعطیلات

هزینه تورها در تعطیلات بعلت بالا رفتن قیمت پروازها و هتل ها، عمدتا با افزایش همراه اند و تور استانبول هم از این قاعده مستثنی نیست. قیمت تور استانبول در تعطیلات بعلت استقبال بیشتر، بالاتر از ایام غیر تعطیل است و افرادی که عجله خاصی ندارند می توانند در زمان غیر تعطیل به این شهر سفر کنند.

قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول

 

[highlight color=”green”] جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تور استانبول، تماس بگیرید.[/highlight]

اینجا بخوانید: قیمت توراستانبول در پاییز و زمستان

اینجا بخوانید: قیمت توراستانبول در تمام فصل سال

تلگرام تور ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست