جشنواره خرید تابستانی استانبول

جشنواره خرید استانبول هر ساله به مدت یک ماه در استانبول ترکیه برگزار می گردد و به نوعی از مهمترین جشنواره های کشور ترکیه محسوب می گردد. علاوه بر مردم استانبول، علاقه مندان زیادی نیز از سایر کشورها در این یک ماه، از جشنواره خرید استانبول بازدید می کنند زیرا در این فستیوال علاوه بر اینکه محصولات مختلف با تخفیف های بسیار مناسب و ویژه ارائه می گردند، فعالیت های مختلف فرهنگی نظیر نمایش، کنسرت، راهپیمایی و همچنین بازی هایی برای کودکان و مسابقات گوناگون برگزار می گردد. 

AmigoGasht-Istanbul-Shopping9

مراکز خرید و فروشگاه ها در طول جشنواره خرید استانبول، تخفیفات ویژه ای را برای خریداران در نظر می گیرند و اکثر فروشگاه ها تا ساعات پایانی شب و گاها بصورت 24 ساعته باز می باشند.

مراکز خرید استانبول

استانبول یکی از شهرهایی است که دارای بیشترین مراکز خرید در بین شهرهای اروپایی می باشد. می باشد. در طول برگزاری جشنواره خرید استانبول، علاقه مندان به خرید می توانند هر آنچه را که دوس دارند از مراکز خرید استانبول تهیه نمایند. در زیر لیستی از بهترین مراکز خرید استانبول ارائه می گردد.

تاریخ برگزاری جشنواره خرید استانبول 2017

جشنواره خرید استانبول 2017 در تاریخ 1 الی 16 جولای 2017 (10 تیر الی 25 تیر 96) در استانبول ترکیه برگزار می گردد.

تور ترکیه بعنوان برگزار کننده مستقیم تورهای نمایشگاهی و جشنواره ها، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات تور جشنواره خرید استانبول 2017 به شرکت ها و دفاتر وابسته در این زمینه اعلام می دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور جشنواره خرید استانبول 2017 با همکاران ما در تور ترکیه ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Untitled Document تماس لحظه آخری