جشنواره خرید تابستانی استانبول

جشنواره خرید استانبول هر ساله به مدت یک ماه در استانبول ترکیه برگزار می گردد و به نوعی از مهمترین جشنواره های کشور ترکیه محسوب می گردد. علاوه بر مردم استانبول، علاقه مندان زیادی نیز از سایر کشورها در این یک ماه، از جشنواره خرید استانبول بازدید می کنند زیرا در این فستیوال علاوه بر اینکه محصولات مختلف با تخفیف های بسیار مناسب و ویژه ارائه می گردند، فعالیت های مختلف فرهنگی نظیر نمایش، کنسرت، راهپیمایی و همچنین بازی هایی برای کودکان و مسابقات گوناگون برگزار می گردد. 

AmigoGasht-Istanbul-Shopping9

مراکز خرید و فروشگاه ها در طول جشنواره خرید استانبول، تخفیفات ویژه ای را برای خریداران در نظر می گیرند و اکثر فروشگاه ها تا ساعات پایانی شب و گاها بصورت ۲۴ ساعته باز می باشند.

[highlight color=”yellow”]مراکز خرید استانبول[/highlight]

استانبول یکی از شهرهایی است که دارای بیشترین مراکز خرید در بین شهرهای اروپایی می باشد. می باشد. در طول برگزاری جشنواره خرید استانبول، علاقه مندان به خرید می توانند هر آنچه را که دوس دارند از مراکز خرید استانبول تهیه نمایند. در زیر لیستی از بهترین مراکز خرید استانبول ارائه می گردد.

Istanbul Shopping Festival

[highlight color=”yellow”]تاریخ برگزاری جشنواره خرید استانبول ۲۰۱۷[/highlight]

جشنواره خرید استانبول ۲۰۱۷ در تاریخ [highlight color=”green”] 1 الی ۱۶ جولای ۲۰۱۷ (۱۰ تیر الی ۲۵ تیر ۹۶)[/highlight] در استانبول ترکیه برگزار می گردد.

تور ترکیه بعنوان برگزار کننده مستقیم تورهای نمایشگاهی و جشنواره ها، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات تور جشنواره خرید استانبول ۲۰۱۷ به شرکت ها و دفاتر وابسته در این زمینه اعلام می دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور جشنواره خرید استانبول ۲۰۱۷ با همکاران ما در تور ترکیه ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست