تور کوش آداسی ترکیه

تور کوش آداسی ترکیه از جذاب ترین تورهای ترکیه است که در فصول پاییز و زمستان  بسیار مورد اسقبال قرار می گیرد. قیمت تور کوش آداسی ۱۴۰۰ را از ما بپرسید تا بهترین نرخ تور کوش آداسی یو آل (uall) و تور کوش آداسی آل (all) نصیبتان گردد.

کوش آداسی یکی از زیباترین شهرهای ترکیه که در استان “آیدین” واقع گردیده است و غربی ترین شهر این کشور به حساب می آید. در کوش آداسی فرودگاه وجود ندارد و تا نزدیکترین فرودگاه به این شهر که فرودگاه شهر ازمیر است، حدود ۹۰ کیلومتر فاصله وجود دارد.

تور کوش آداسی ترکیه

کوش آداسی یکی از بنادر زیبای مدیترانه ای ترکیه است که بیشتر به خاطر رفت و آمد کشتی های تفریحی و مسافربری، بندر معروفی است. این شهر بندری شگفت انگیز با دریای زیبا و تفریحات دریایی اش، یکی از کم نظیر ترین مکانها برای تفریح و آرامش است. از چند دهه گذشته تا کنون، کوش آداسی به مقصد مورد علاقه توریست های اروپایی تبدیل شده است و همین امر باعث توسعه بیشتر این شهر توریستی شده است.

اینجا بخوانید: بهترین جاذبه های گردشگری کوش آداسی

.

تور کوش آداسی ترکیه ۱۴۰۰

تور کوش آداسی شامل پکیج های مختلف تور کوش آداسی پاییز  ۱۴۰۰ (تور کوش آداسی مهر ۱۴۰۰، تور کوش آداسی آبان ۱۴۰۰ و تور کوش آداسی آذر۱۴۰۰) و همینطور تور کوش آداسی زمستان۱۴۰۰ (تور کوش آداسی دی ۱۴۰۰ ، تور کوش آداسی بهمن ۱۴۰۰و تور کوش آداسی اسفند ۱۴۰۰) است که توسط آژانس مسافرتی همسفر ماه و ستاره بعنوان کارگزار مستقیم تور ترکیه برگزار می گردد. برای اطلاع از قیمت تور کوش آداسی، بلیط کوش آداسی، تور لحظه آخری کوش آداسی، هتل های کوش آداسی، مراکز خرید کوش آداسی، دیدنی های کوش آداسی، تفریحات کوش آداسی و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور کوش آداسی با ما در ارتباط باشید.

.

خدمات تور کوش آداسی

بلیط رفت و برگشت پرواز چارتری، اقامت در هتل های کوش آداسی همراه با صبحانه و ناهار و شام (برای اقامت های all و uall)، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، لیدر فارسی زبان.

.

قیمت تور کوش آداسی

تور کوش آداسی ویژهپاییز و زمستان ۱۴۰۰ در پکیج های مختلف (تاریخ و نوع پرواز متفاوت) ارائه می گردد:

 

تور کوش آداسی ویژه پاییز۱۴۰۰

این پکیج مربوط به تور کوش آداسی ترکیه با پرواز چارتر ایرانی است که به مدت ۶ شب و ۷ روز در فروردین ۹۹ برگزار می گردد. قیمت تور کوش آداسی برای این پکیج بصورت زیر می باشد.

هتل ۴ ستاره all: شروع قیمت (تماس تلفنی)۸۶۰۲۵۸۰۴-۰۲۱

هتل ۴ ستاره uall: شروع قیمت (تماس تلفنی)۸۶۰۲۵۸۰۴-۰۲۱

هتل ۵ ستاره all: شروع قیمت (تماس تلفنی)۸۶۰۲۵۸۰۴-۰۲۱

هتل ۵ ستاره uall: شروع قیمت (تماس تلفنی)۸۶۰۲۵۸۰۴-۰۲۱

 

تور کوش آداسی ویژه مهر ۱۴۰۰

این پکیج مربوط به تور کوش آداسی ترکیه با پرواز چارتر ایرانی است که به مدت ۶ شب و ۷ روز در پاییز ۱۴۰۰ برگزار می گردد. قیمت تور کوش آداسی برای این پکیج بصورت زیر می باشد.

هتل ۴ ستاره all: شروع قیمت (تماس تلفنی)۸۶۰۲۵۸۰۴-۰۲۱

هتل ۴ ستاره uall: شروع قیمت (تماس تلفنی)۸۶۰۲۵۸۰۴-۰۲۱

هتل ۵ ستاره all: شروع قیمت (تماس تلفنی)۸۶۰۲۵۸۰۴-۰۲۱

هتل ۵ ستاره uall: شروع قیمت (تماس تلفنی)۸۶۰۲۵۸۰۴-۰۲۱

.

Call action

تلگرام تور ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست