تور استانبول ۱۴۰۰

021-86025804 ☎️
021-86028757 ☎️
021-88475583 ☎️
021-88473946 ☎️

آژانس همسفر ماه و ستاره

با توجه به اینکه فروش تور استانبول ۱۴۰۰ در سایت لحظه آخری آغاز گردید لذا در این مطلب سعی شده است بطور اجمالی به معرفی تور استانبول ۱۴۰۰ پرداخته شود.

نگاهی کوتاه به استانبول

امروزه  استانبول یکی از مقاصد اصلی توریستی جهان محسوب می گردد. این شهر که پایتخت فرهنگی اروپا نیز معرفی شده، توانسته است در رقابت با سایر شهرهای اروپایی، از آن شهرها سبقت بگیرد و به هدف اصلی توریستهای اروپایی تبدیل شود. وجود زیر ساخت های قوی برای مسافران در استانبول از قبیل  هتل های متنوع استانبول، مترو استانبول، قطار شهری استانبول، اتوبوس های استانبول که تا پایان شب در حال خدمت رسانی به مسافران استانبول می باشند موجب گردیده است که مسافران خارجی بتوانند به راحتی در این کشور تردد نمایند. در سال های اخیر تور استانبول در میان شهروندان ایرانی نیز به یکی از تورهای محبوب تبدیل شده است.  بهترین فصل سفر به استانبول فصل تابستان و پاییز می باشد؛ هرچند که در تمام روزهای سال می توانید از سرگرمی های مختلف تور استانبول استفاده کنید. اگر تصمیم به خرید در استانبول دارید برای پوشاک زمستانی و حراج های زمستانی باید اوایل بهار و برای خرید و حراجی های لباس های تابستانی، هفته سوم پائیز هر سال به استانبول سفر کنید.

تور استانبول ۱۴۰۰

تور استانبول ۱۴۰۰ در تمام فصول مورد استقبال مسافران قرار می گیرد. سایت لحظه آخری نیز با ارائه پکیج های متنوع در ماه های مختلف سال، مناسب ترین نرخ ها و با کیفیت ترین خدمات را  در زمینه تور استانبول ۹۵ ارائه می دهد. از جمله پکیج های تور ترکیه ۱۴۰۰ عبارتند از:

تور استانبول پاییز ۱۴۰۰ (تور استانبول مهر ۱۴۰۰ تور استانبول آبان ۱۴۰۰ تور استانبول آذر ۱۴۰۰)

تور استانبول زمستان ۱۴۰۰ (تور استانبول دی ۱۴۰۰- تور استانبول بهمن ۱۴۰۰ تور استانبول اسفند ۱۴۰۰)

 ** تورهای فصلی و ماهیانه تور استانبول ۱۴۰۰ را  می توانید در همه روزهای سال از سایت لحظه آخری خریداری کنید. برای اطلاع از تور لحظه آخری استانبول۱۴۰۰ نیز با کارشناسان ما در ارتباط باشید**

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست