آب و هوای کوش آداسی

۰۲۱-۸۶۰۲۵۸۰۴ ☎️
۰۲۱-۸۶۰۲۸۷۵۷ ☎️
۰۲۱-۸۸۴۷۵۵۸۳ ☎️
۰۲۱-۸۸۴۷۳۹۴۶ ☎️

آژانس همسفر ماه و ستاره

شاید برای شما نیز جالب باشد که قبل از سفر به کوش آداسی، آب و هوای کوش آداسی، گرمترین ماه کوش آداسی، سردترین ماه کوش آداسی و بطور کلی بهترین زمان سفر به کوش آداسی را بدانید.

Amigo Gasht-Turkey57

آب و هوای کوش آداسی، مدیترانه معمولی با زمستان های معتدل و طولانی و تابستان های گرم می باشد. برای ۳۰۰ روز از سال، کوش آداسی در آفتاب غرق شده و دمای هوا بین ۳۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد است. میزان بارش باران کوش آداسی، در زمستان بسیار بیشتر از تابستان است. بیشترین میزان بارش باران کوش آداسی در ماه های دسامبر و ژانویه رخ می دهد. بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که هر زمان که در تعطیلات، سفر به کوش آداسی را تجربه می کنید، می توانید از نور آفتاب کوش آداسی در کنار سواحل زیبای آن استفاده نمایید. گرمترین ماه کوش آداسی، ماه جولای و آگوست (با دمای بالاتر از ۴۲ درجه سانتیگراد) و سردترین ماه کوش آداسی، ماه می و جون می باشد. در طول تابستان، رطوبت هوا حدود ۴۰٪ می باشد.

بهترین زمان سفر به کوش آداسی، از اواخر آوریل تا اکتبر می باشد. در تعطیلات سال نو میلادی نیز تور کوش آداسی بسیار لذت بخش خواهد بود. بطور کلی آب و هوای کوش آداسی در فصل پاییز و زمستان بسیار مطبوع است و بیشتر گردشگران این فصل را برای سفر به کوش آداسی انتخاب می کنند و تور کوش آداسی در این فصل ها طرفداران بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست