آب و هوای آنکارا

۰۲۱-۸۶۰۲۵۸۰۴ ☎️
۰۲۱-۸۶۰۲۸۷۵۷ ☎️
۰۲۱-۸۸۴۷۵۵۸۳ ☎️
۰۲۱-۸۸۴۷۳۹۴۶ ☎️

آژانس همسفر ماه و ستاره

شاید برای شما نیز جالب باشد که قبل از سفر به آنکارا، آب و هوای آنکارا، گرمترین ماه آنکارا، سردترین ماه آنکارا و بطور کلی بهترین زمان سفر به آنکارا را بدانید.

Amigo Gasht-Turkey63

آب و هوای آنکارا، سرد و معتدل است. میزان بارش باران آنکارا، در زمستان بسیار بیشتر از تابستان است. متوسط دمای سالانه آنکارا حدود ۱۱٫۶ درجه سانتی گراد و میانگین میزان بارش سالانه آنکارا حدود ۳۸۳ میلی متر می باشد. کمترین میزان بارش آنکارا در ماه آگوست و بیشترین میزان بارش آنکارا در ماه می اتفاق میفتد. گرمترین ماه آنکارا، ماه جولای (با متوسط دمای ۲۲٫۴ درجه سانتیگراد) و سردترین ماه آنکارا، ماه ژانویه (با متوسط دمای ۰ درجه سانتیگراد) می باشد.

بهترین زمان سفر به آنکارا، فصل بهار و ماه اول فصل تابستان می باشد. بطور کلی آب و هوای آنکارا در فصل بهار و تابستان بسیار مطبوع است و بیشتر گردشگران این فصل را برای سفر به آنکارا انتخاب می کنند. تور آنکارا در این فصل ها طرفداران بیشتری دارد.

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • من در سفرم با تور لحظه آخری که به آنکارا رفتم خیلی عالی بود. یکی از بهترین سفر هام بود

  پاسخ
  • لطفا از مطالب ما در مورد تورهای زمینی و هوایی استانبول وان و ترابزون همچنین از تورهای استانبول ویژه کریسمس۲۰۲۱ و همچنین تور ترکیه ویژه نوروز ۱۴۰۱ دیدن نمایید در صورت نیاز با مشاوران ما در آژانس مسافرتی همسفر ماه و ستاره با شماره تماس های :۰۲۱۸۸۴۷۵۵۸۳-۰۲۱۸۶۰۲۸۷۵۷-۰۲۱۸۸۴۷۳۹۴۶ تماس حاصل فرمایید
   .ممنون از لطف و محبت شما بزرگوار

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست