کاخ دلمه باغچه استانبول

کاخ دلمه باغچه استانبول یکی از مجلل ترین جاذبه های گردشگری استانبول می باشد که در قسمت اروپایی تنگه بسفر استانبول واقع شده‌ است. کاخ دلمه باغچه استانبول مکانی بسیار مجلل می باشد که ترکیبی از دکوراسیون اروپایی و معماری زمان امپراتوری عثمانی در قرن 19 را نشان می دهد. چنانچه در تور استانبول به دنبال بازدید از کاخ دلمه باغچه استانبول می باشید، با ما در ارتباط باشید.

استانبول یکی از کلان شهرهای بزرگ جهان است که حدود 1000 سال قبل از میلاد مسیح بنا شده است. جاذبه های گردشگری استانبول، دیدنی های استانبول، مکان های تاریخی استانبول، مراکز خرید استانبول و تفریحات استانبول موجب گردیده تا امروزه تور استانبول بعنوان یکی از پر استقبال ترین تورهای گردشگری به شمار آید.

Amigo Gasht-Turkey132
کاخ دلمه باغچه استانبول توسط سلطان عبدالمجید یکم در سال 1854 و به مساحت ۴۵ هزار متر مربع و در زمینی با مساحت ۱۱۰ هزار متر مربع ساخته شده است. از کاخ دلمه باغچه استانبول در بین سال های ۱۸۸۹ تا ۱۹۰۹ میلادی به عنوان مرکز اصلی اداری امپراتوری عثمانی استفاده شده‌ است. کاخ دلمه باغچه استانبول دارای سه بخش اصلی می باشد که عبارتند از: طبقه یا بخش مستخدمین، طبقه یا بخش کارمندان و منشی ها و طبقه یا بخش شاهنشاهی.

آدرس کاخ دلمه باغچه استانبول: بشیکتاش، خیابان دلمه باغچه.
آدرس سایت آب انبار یرباتان استانبول : www.millisaraylar.gov.tr

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری