چه کارهایی در سفر به استانبول می توان انجام داد؟

کارهایی که در استانبول می توانید انجام دهید بی شمارند. در استانبول انواع و اقسام تفریحات و دیدنی های مختلف وجود دارند که می توان از آنها دیدن کرد و لذت برد. در این مطلب سعی شده است تا لیستی از کارهای مختلفی که در سفر به استانبول می توانید انجام دهید را معرفی نماییم؛ با ما همراه باشید.

یکی از پرطرفدارترین و جالب ترین سرگرمی ها در سفر به استانبول، دیدن تنگه بسفر از روی قایق های تفریحی است. سفر تفریحی تنگه بسفر از شرق پل معروف گالاتا شروع می شود و تا آناداغلو کاواجی که ورودی دماغه بسفر به دریای سیاه است، ادامه پیدا می کند. در این سفر در امتداد دماغه، قایق برای دیدن مناظر و جاهای دیدنی در نقاط خاصی توقف دارد. تفریحات عرضه شده در شهر استانبول هم بسیار زیادند. در سال های اخیر، تفریحات شبانه در استانبول سرزنده تر و شاداب تر از قبل شده اند و در همه جای شهر گسترش یافته اند.

خیابان استقلال بین تکسیم و تونل، به خاطر اینکه پاتوق دانشجویان و جوانترهاست، سرزنده ترین تفریحات شبانه را در استانبول ارائه می کند. در منطقه تکسیم به خاطر پارتی هایی که هر شب در طول ماههای تابستان برپا می شود در شب هم مثل روز زندگی در جریان است. منطقه دیگری که تفریحات شبانه فوق العاده ای دارد، کادیکوی می باشد که در طرف آسیایی دماغه بسفر واقع شده است. در کادیکوی به خاطر بارهای کوچک، کافه ها و رستوران های فراوان براحتی می توانید شب را از رفتن از یکی از آنها به دیگری سپری کنید. در استانبول بخاطر وجود هتل های لوکس، هتل ها و آپارتمان های فراوان، جا برای اقامت براحتی پیدا می شود. در استانبول محل های اقامتی به قدری زیادند که هر تعداد مسافری که به استانبول سفر کنند، بدون شک جا برای سکونت پیدا می کنند. استانبول برای تمام مسافران با هر نوع بودجه ای جایی برای اقامت دارد که از هتل های لوکس 5 ستاره شروع می شود و به اتاق هایی که به کوله بدوش ها اجاره داده می شود، ختم می گردد.

لیست کارهایی که در استانبول می توانید، انجام دهید عبارتند از:

فعالیت ها

1- رفتن به رستوران و کافه

2- خرید کردن

3- تفریحات شبانه

4- سفر به تنگه بسفور با قایق های تفریحی

5- رفتن به تم پارک و پارک آبی

6- تماشای دیدنی های شهر با اتوبوس

 

بازدید از مکان های تاریخی و دیدنی

1- قصرها و عمارت ها

2- موزه ها

3- آثار تاریخی و برج ها

4- مساجد

5- کلیساها

6- مخزن ها و آب انبار ها

 اوقات فراغت

1- قدم زدن در خیابان ها و میدان ها

2- رفتن به پارک ها و باغ ها

Summary
Review Date
Reviewed Item
چه کارهایی در سفر به استانبول می توان انجام داد؟
Author Rating
51star1star1star1star1star

یک دیدگاه

  1. من در تابستان سال گذشته که با تور استانبول به این شهر سفر کردم، 6 شب اونجا موندم و تونستم از اکثر موزه ها و مساجد و کلیساهاش و همینطور مراکز تجاری استانبول دیدن کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Untitled Document تماس لحظه آخری