مراکز خرید خیابان استقلال استانبول

بازارهای خیابان استقلال

مراکز خرید خیابان استقلال استانبول یکی از مراکز خرید استانبول می باشد که دارای تنوع قابل قبولی می باشند و همه سلایق می توانند از فروشگاه های آن خرید کنند. خیابان استقلال مراکز خرید خیابان استقلال استانبول برای خرید توام با پیاده‌روی،گردش و خوش‌گذرانی می باشد. در آخر هفته‌ها حدود سه میلیون نفر در روز از خیابان استقلال استانبول تردد و بازدید می کنند.

Amigo Gasht-Turkey105

خرید در استانبول تقریبا یکی از کارهای مشترک تمام افرادی می باشد که از تور استانبول استفاده می کنند. در واقع سفر به استانبول برای مسافران و گردشگران، با خرید در استانبول و بازدید از مراکز خرید استانبول از جمله مرکز خرید خیابان استقلال استانبول عجین شده است.

Amigo Gasht-Turkey110

خیابان استقلال، معروف‌ترین خیابان استانبول می باشد که به طول ۳ کیلومتر از میدان تقسیم (تکسیم) استانبول شروع می‌شود و دو طرف آن پر از کافه، رستوران، بوتیک‌های متنوع و مراکز خرید مختلف می باشد. انتهای خیابان استقلال هم به مغازه‌هایی ختم می شود که ساز‌های قدیمی می‌فروشند، نقاشانی که آثار‌شان را به حراج می گذارند و لباس‌های دستدوز خوش رنگ و لعاب عرضه می گردند. خیابان استقلال بهترین مکان خرید استانبول برای خرید توام با پیاده‌روی،گردش و خوش‌گذرانی می باشد. در آخر هفته‌ها حدود سه میلیون نفر در روز از خیابان استقلال استانبول تردد و بازدید می کنند.

Amigo Gasht-Turkey109

Amigo Gasht-Turkey104

Summary
Review Date
Reviewed Item
مراکز خرید خیابان استقلال استانبول
Author Rating
51star1star1star1star1star

3 دیدگاه

  1. در استانبول کجا میتونم به صورت عمده برندای مطرح خود ترکیه رو تهیه کنم؟؟؟

    • علاوه بر یه سری پاساژها، شاید بهترین منطقه همون “آکسارای” باشه که اجناس مختلف بصورت عمده فروخته میشه

  2. خیابون مرتر هم پیشنهاد خوبیه
    که بیشتر فعالان پوشاک در ایران لباس هاشون رو از اونجا تهیه می کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Untitled Document تماس لحظه آخری