مراکز خرید خیابان استقلال استانبول

بازارهای خیابان استقلال

مراکز خرید خیابان استقلال استانبول یکی از مراکز خرید استانبول می باشد که دارای تنوع قابل قبولی می باشند و همه سلایق می توانند از فروشگاه های آن خرید کنند. خیابان استقلال مراکز خرید خیابان استقلال استانبول برای خرید توام با پیاده‌روی،گردش و خوش‌گذرانی می باشد. در آخر هفته‌ها حدود سه میلیون نفر در روز از خیابان استقلال استانبول تردد و بازدید می کنند.

Amigo Gasht-Turkey105

خرید در استانبول تقریبا یکی از کارهای مشترک تمام افرادی می باشد که از تور استانبول استفاده می کنند. در واقع سفر به استانبول برای مسافران و گردشگران، با خرید در استانبول و بازدید از مراکز خرید استانبول از جمله مرکز خرید خیابان استقلال استانبول عجین شده است.

Amigo Gasht-Turkey110

خیابان استقلال، معروف‌ترین خیابان استانبول می باشد که به طول ۳ کیلومتر از میدان تقسیم (تکسیم) استانبول شروع می‌شود و دو طرف آن پر از کافه، رستوران، بوتیک‌های متنوع و مراکز خرید مختلف می باشد. انتهای خیابان استقلال هم به مغازه‌هایی ختم می شود که ساز‌های قدیمی می‌فروشند، نقاشانی که آثار‌شان را به حراج می گذارند و لباس‌های دستدوز خوش رنگ و لعاب عرضه می گردند. خیابان استقلال بهترین مکان خرید استانبول برای خرید توام با پیاده‌روی،گردش و خوش‌گذرانی می باشد. در آخر هفته‌ها حدود سه میلیون نفر در روز از خیابان استقلال استانبول تردد و بازدید می کنند.

Amigo Gasht-Turkey109

Amigo Gasht-Turkey104

Summary
Review Date
Reviewed Item
مراکز خرید خیابان استقلال استانبول
Author Rating
51star1star1star1star1star

2 دیدگاه

  1. در استانبول کجا میتونم به صورت عمده برندای مطرح خود ترکیه رو تهیه کنم؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس لحظه آخری