تور کوش آداسی ترکیه | قیمت تور کوش آداسی بهار و تابستان 1400

تور کوش آداسی ترکیه از جذاب ترین تورهای ترکیه است که در فصول بهار و تابستان بسیار مورد اسقبال قرار می گیرد. قیمت تور کوش آداسی ۱۴۰۰ را از ما بپرسید تا بهترین نرخ تور کوش آداسی یو آل (uall) و تور کوش آداسی آل (all) نصیبتان گردد.

کوش آداسی یکی از زیباترین شهرهای ترکیه که در استان “آیدین” واقع گردیده است و غربی ترین شهر این کشور به حساب می آید. در کوش آداسی فرودگاه وجود ندارد و تا نزدیکترین فرودگاه به این شهر که فرودگاه شهر ازمیر است، حدود 90 کیلومتر فاصله وجود دارد.

تور کوش آداسی ترکیه

کوش آداسی یکی از بنادر زیبای مدیترانه ای ترکیه است که بیشتر به خاطر رفت و آمد کشتی های تفریحی و مسافربری، بندر معروفی است. این شهر بندری شگفت انگیز با دریای زیبا و تفریحات دریایی اش، یکی از کم نظیر ترین مکانها برای تفریح و آرامش است. از چند دهه گذشته تا کنون، کوش آداسی به مقصد مورد علاقه توریست های اروپایی تبدیل شده است و همین امر باعث توسعه بیشتر این شهر توریستی شده است.

اینجا بخوانید: بهترین جاذبه های گردشگری کوش آداسی

.

تور کوش آداسی ترکیه 1400

تور کوش آداسی شامل پکیج های مختلف تور کوش آداسی بهار 1400 (تور کوش آداسی فروردین 400، تور کوش آداسی اردیبهشت 400 و تور کوش آداسی خرداد 400) و همینطور تور کوش آداسی تابستان 1400 (تور کوش آداسی تیر 400 ، تور کوش آداسی مرداد 400 و تور کوش آداسی شهریور 400) است که توسط آژانس مسافرتی همسفر ماه و ستاره بعنوان کارگزار مستقیم تور ترکیه برگزار می گردد. برای اطلاع از قیمت تور کوش آداسی، بلیط کوش آداسی، تور لحظه آخری کوش آداسی، هتل های کوش آداسی، مراکز خرید کوش آداسی، دیدنی های کوش آداسی، تفریحات کوش آداسی و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور کوش آداسی با ما در ارتباط باشید.

.

خدمات تور کوش آداسی

بلیط رفت و برگشت پرواز چارتری، اقامت در هتل های کوش آداسی همراه با صبحانه و ناهار و شام (برای اقامت های all و uall)، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، لیدر فارسی زبان.

.

قیمت تور کوش آداسی

تور کوش آداسی ویژه بهار و تابستان ۱۴۰۰ در پکیج های مختلف (تاریخ و نوع پرواز متفاوت) ارائه می گردد:

تور کوش آداسی ویژه فرودین 1400

این پکیج مربوط به تور کوش آداسی ترکیه با پرواز چارتر ایرانی است که به مدت 6 شب و 7 روز در فروردین 99 برگزار می گردد. قیمت تور کوش آداسی برای این پکیج بصورت زیر می باشد.

هتل 4 ستاره all: شروع قیمت ازبزودی اعلام می شود

هتل 4 ستاره uall: شروع قیمت ازبزودی اعلام می شود

هتل 5 ستاره all: شروع قیمت از “بزودی اعلام می شود

هتل 5 ستاره uall: شروع قیمت از “بزودی اعلام می شود

تور کوش آداسی ویژه اردیبهشت 1400

این پکیج مربوط به تور کوش آداسی ترکیه با پرواز چارتر ایرانی است که به مدت 6 شب و 7 روز در اردیبهشت 99 برگزار می گردد. قیمت تور کوش آداسی برای این پکیج بصورت زیر می باشد.

هتل 4 ستاره all: شروع قیمت ازبزودی اعلام می شود

هتل 4 ستاره uall: شروع قیمت ازبزودی اعلام می شود

هتل 5 ستاره all: شروع قیمت از “بزودی اعلام می شود

هتل 5 ستاره uall: شروع قیمت از “بزودی اعلام می شود

.

تلگرام تور ترکیه

Summary
Review Date
Reviewed Item
تور کوش آداسی بهار و تابستان ۱۴۰۰
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Untitled Document تماس لحظه آخری