تور مارماریس ترکیه | قیمت تور مارماریس بهار و تابستان 1400

تور مارماریس ترکیه از خاص ترین و البته برترین تورهای ترکیه است که در فصول بهار و تابستان قابل برگزاری است و بواسطه طبیعت دیدنی این شهر زیبا، بسیار تجربه فراموش نشدنی خواهد بود. قیمت تور مارماریس ۱۴۰۰ را از ما بپرسید تا بهترین نرخ تور مارماریس یو آل (uall) و تور مارماریس آل (all) نصیبتان گردد.

مارماریس یکی از دیدنی ترین شهرهای کشور ترکیه است که در استان “موغله” و در جنوب غربی این کشور واقع گردیده است. مارماریس شهری بندری است که بواسطه موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد (قرار گرفتن در میان کوه های کنار دریا و البته وجود بندرگاه های متعدد)، بسیار دیدنی و زیباست و گردشگران زیادی از سراسر دنیا (اروپا، کشورهای عربی و ایران) را به سمت خود می کشاند.

تور مارماریس ترکیه

تور مارماریس از تهران (از نظر فرودگاه مقصد) به دو صورت انجام می شود:

– پرواز از تهران به فرودگاه چارداک شهر “دنیزلی” که حدود 3 ساعت و نیم طول می کشد، از آنجا هم میبایست بصورت زمینی (اتوبوس) به شهر مارماریس رفت که حدود 4 ساعت زمان خواهد برد.

– پرواز از تهران به فرودگاه عدنان مندرس شهر “ازمیر” که حدود 3 ساعت طول می کشد، از آنجا هم میبایست بصورت زمینی (اتوبوس) به شهر مارماریس رفت که حدود 3 ساعت زمان خواهد برد.

.

تور مارماریس ترکیه 1400

تور مارماریس شامل پکیج های مختلف تور مارماریس بهار ۱۴۰۰ (تور مارماریس فرودین 400، تور مارماریس اردیبهشت 400 و تور مارماریس خرداد 400) و همینطور تور مارماریس تابستان ۱۴۰۰ (تور مارماریس تیر 400 ، تور مارماریس مرداد 400 و تور مارماریس شهریور 400) است که توسط آژانس مسافرتی همسفر ماه و ستاره بعنوان کارگزار مستقیم تور ترکیه برگزار می گردد. برای اطلاع از قیمت تور مارماریس، بلیط مارماریس، تور لحظه آخری مارماریس، هتل های مارماریس، مراکز خرید مارماریس، دیدنی های مارماریس، تفریحات مارماریس و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور مارماریس با ما در ارتباط باشید.

.

خدمات تور مارماریس

بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل های مارماریس (همراه با صبحانه و ناهار و شام برای اقامت های all و uall)، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، لیدر فارسی زبان.

.

قیمت تور مارماریس

تور مارماریس ویژه بهار و تابستان 1400 در پکیج های مختلف (تاریخ و نوع پرواز متفاوت) ارائه می گردد:

تور مارماریس ویژه فرودین 1400

این پکیج مربوط به تور مارماریس ترکیه با پرواز چارتر ایرانی است که به مدت 6 شب و 7 روز در فروردین ۱۴۰۰ برگزار می گردد. قیمت تور مارماریس برای این پکیج بصورت زیر می باشد.

هتل 4 ستاره all: شروع قیمت ازبزودی اعلام می شود

هتل 5 ستاره all: شروع قیمت از “بزودی اعلام می شود

تور مارماریس ویژه اردیبهشت 1400

این پکیج مربوط به تور مارماریس ترکیه با پرواز چارتر ایرانی است که به مدت 6 شب و 7 روز در اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می گردد. قیمت تور مارماریس برای این پکیج بصورت زیر می باشد.

هتل 4 ستاره all: شروع قیمت ازبزودی اعلام می شود

هتل 5 ستاره all: شروع قیمت از “بزودی اعلام می شود

.

تلگرام تور ترکیه

Summary
Review Date
Reviewed Item
تور مارماریس بهار و تابستان ۱۴۰۰
Author Rating
51star1star1star1star1star

2 دیدگاه

  1. قیمت تور مارماریس هتل 5 ستاره چنده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Untitled Document تماس لحظه آخری