تفریحات استانبول

استانبول دارای طیف گسترده ای از انواع خدمات می باشد که می تواند هر فرد با هر شرایط سنی و فکری را سرگرم کند. تفریحات استانبول تنها برای کسانی که سفر به استانبول را انتخاب می کنند و از تور استانبول بهره می برند نمی باشد بلکه برای کسانی که در استانبول زندگی می کنند نیز هیجان آور است.

در طول روز می توان از انواع جاذبه های گردشگری و دیدنی های استانبول و مکان های تاریخی استانبول بازدید نمود.

Amigo Gasht-Turkey114

همچنین می توان به مراکز خرید استانبول که متعدد و متنوع نیز می باشد رفت و به خرید پرداخت.

Amigo Gasht-Turkey91

برای صرف غذا نیز می توان به رستوران های استانبول که بسیار تمیز و با تنوع غذای زیاد می باشند، سر زد و از خوردن غذاهای استانبول لذت برد.

Amigo Gasht-Turkey111

برای غروب نیز می توان به کافه ها و مکان های تفریحی استانبول رفت و بسته به شرایط سنی و علاقه شخصی از انواع قهوه ها، شیرینی های استانبول و انواع نوشیدنی ها استفاده کرد.

Amigo Gasht-Turkey115

در آخر شب ها و خصوصا آخر هفته ها نیز می توان از برنامه های شبانه خیابان های استانبول، کمال استفاده را برد.

Amigo Gasht-Turkey112-2

سایر مکان ها و یا کارهایی که می توان بعنوان تفریحات استانبول انجام داد عبارتند از: پارک آبی استانبول، تور دوچرخه سواری در استانبول، تماشای پرندگان در استانبول، بازدید از پارک گیاه شناسی و باغ وحش بوغازیچی، بازدید از موزه استابول، بازدید از موزه هنرهای زیبا استانبول، پیاده روی در استانبول، بازدید از کاخ توپکاپی استانبول و …

Amigo Gasht-Turkey113-2

چنانچه می خواهید از تور استانبول استفاده کنید، قبل از آن حتما با آشنایی کامل نسبت به دیدنی های استانبول، تفریحات استانبول، مراکز خرید استانبول، سفر به استانبول را تجربه نمایید.

یک دیدگاه

  1. من هم نوروز امسال با تور استانبول به این شهر زیبا رفتم و از رستوران های استانبول و مراکز خرید استانبول دیدن کردم و تجربه ای بی نظیر برای من رقم خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Untitled Document تماس لحظه آخری